В’язальні бренди, що співпрацюють з росією. Чому це важливо і як з цим боротись?

Минув рік з початку повномасштабного вторгнення і ми вирішили актуалізувати дані по виробникам на предмет співпраці з росією і зробити ще одну фінальну чистку, жорстку і безкомпромісну. Ми хочемо підтримувати і розвивати лише ті бренди, цінності яких співпадають з нашими, ті, що підтримують Україну і допомагають нам боротися з агресором, приєднуючись до світової спільноти у санкціях.

Хочемо зробити наш магазин безпечним місцем для українських майстринь. Щоб, купуючи товари у нас, ви були впевнені, що не підтримуєте виробників, які толерують війну, фінансують її (хоч і опосередковано) і забезпечують спицями та пряжею рос.майстринь, що вяжут для іхніх мальчикав, котрі потім ідуть на нашу землю вбивати нас.

Тому ми вирішили ще раз задати питання усім виробникам, з якими працюємо, чи співпрацюють вони з росією. Частину відповідей ми вже отримали, частину ще чекаємо. Скоро поділимось результатами. Від частини виробників доведеться відмовитись, але нас це не лякає. Ми хочемо працювати з достойними людьми (а таких, на щастя, дуже багато), не мати справи з тими, кому “не пахне”, а також робити все можливе для нашої перемоги. Це наш фронт. Це непросто, але інакше не можна. Впевненість у тому, що ми робимо правильно, дає нам сили і заряджає.

Знаємо, що деякі магазини, на жаль, свідомо чи несвідомо продовжують працювати з брендами, які торгують з росією. Знаємо, що чимало майстринь продовжують купувати ці бренди. Хтось через незнання, хтось, бо вважає, що це не так важливо. Але як показав досвід, в’язання (як і будь-яка інша сфера в нашому житті) не може бути поза політикою, поза контекстом, в якому ми живемо. І поки триває війна, маємо відповідально ставитись до всього, що робимо, в тому числі до всього, що купуємо, бо цим ми опосередковано можемо підтримувати ворога.

Як з цим боротись і як це змінити?

Вважаємо, що дуже багато залежить від в’язальної спільноти, від кожного з нас.

❗️Цікавтесь, дізнавайтесь і запам’ятовуйте. Ми будемо надавати інформацію, якою володіємо і розповідати про кожен бренд, представлений у нас.

❗️Запитуйте цю інформацію у магазинів та власників бізнесу. Яка позиція брендів, яких вони продають? Чи підтримують вони Україну? Чи припинили співпрацю з росією? Якщо не припинили, то чому вони продають ці товари? Пояснюйте, що для вас це важливо. Кажіть, що хочете купувати лише ті бренди, які не торгують з терористом. Важливо висловлювати свою думку, бо поки ми мовчимо, її висловлює хтось інший з протилежними поглядами і створює враження, що це думка більшості.

❗️Запитуйте у виробників напряму, чи припинили вони співпрацю з росією. На сайтах виробників є контакти і форми зв’язку. Так вони розумітимуть, що це важливо для нас. Ті, хто продовжує співпрацю, можливо задумаються. Ті, хто відмовився від співпраці, отримають важливий фідбек, що вони зробили правильно і ми це цінуємо.

❗️Не купуйте товари цих брендів. Не буде попиту – не буде і пропозиції.

❗️Підіймайте ці питання, пояснюйте друзям, які не впевнені або думають інакше.

❗️Бойкотуйте погані бренди і підтримуйте хороші.

❗️І що дуже важливо – дякуйте брендам і людям, які нас підтримують.

Маємо боротись на всіх фронтах і не допускати компромісів з совістю. Так, це важко, хочеться просто розслабитись і в’язати, не думати і не напружуватись, але так це не працює. Тоді війна буде приходити знов і знов, поки ми не почнемо приділяти увагу важливим речам. Маємо боротися разом і будувати наше майбутнє вже сьогодні, бо хто, якщо не ми.

Щиро вдячні тим брендам, що підтримують Україну, та нашим свідомим співвітчизникам!❤️

One thought on “В’язальні бренди, що співпрацюють з росією. Чому це важливо і як з цим боротись?”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: