Hello World!

Наш постійний кореспондент Вінстон дуже радий, що ви завітали

Привіт! Вітаємо в нашому новенькому інформаційно-креативному просторі Azuleta Space! Ми довго думали, як назвати це місце і вирішили, що слово “простір” (англійською “space”) найкраще виражає те, що ми прагнемо тут робити. Адже ми шукали місце, де зможемо повністю реалізувати наше бажання доносити до вас, наших читачів, всю ту інформацію, на яку не вистачає місця або не підходить формат в інстаграм або фейсбук. Тут ми збираємося публікувати детальні огляди товарів з azuleta.com, порівняння і тести різноманітних товарів, статті про актуальні теми в’язального світу, ділитися нашими планами, новинами і повсякденним життям магазину, а також писати про речі, які нам здаються важливими.

Якщо ви тут вперше, давайте знайомитись. Ми – інтернет-магазин пряжі і товарів для в’язання Azuleta. Вже майже 6 років ми імпортуємо в Україну найкращу пряжу євпропейських та світових виробників, являємося офіційним дистриб’ютором інструментів для в’язання преміум класу ChiaoGoo, знаменитої японської рафії та інструментів Hamanaka, німецької пряжі Rico, автентичної ісландської вовни Lopi, яскравої голландської пряжі Scheepjes тощо. Наша мета – зробити якісну світову пряжу доступною для українських майстринь, дати їм змогу обирати з найкращих інструментів, аксесуарів та літератури і мати доступ до світових в’язальних трендів, адже ми переконані, що вони цього варті!

Сподіваємося, вам з нами сподобається і згодом ви тут знайдете відповіді на всі свої запитання. Тож слідкуйте за оновленнями! А ще можете підписатися на нашу розсилку.

А поки що давайте знайомитись. Напишіть нам, як ви нас знайшли, а також, які теми вас найбільше цікавлять – ми розкажемо про це в першу чергу.

Ваша Azuleta❤️

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: