Що купити на чорну п’ятницю?

Традиційно в кінці листопада ми проводимо довгоочікувану акцію – знижки до чорної п’ятниці. Багато майстринь заздалегідь готують списки омріяних покупок до цього дня. Але не всі так організовано підходять до підготовки. Ми чудово знаємо, як легко буває розгубитись у яскравому пряжно-в’язальному разноманітті. Тому щоб допомогти вам з вибором, ми підготували варіанти найочікуваніших покупок з нашого асортименту.

Спиці

Хороший інструмент – це завжди чудова інвестиція. В Азулеті ми зібрали надзвичайно широкий асортимент спиць та гачків на будь-який смак. Це і улюблені ChiaoGoo, офіційним дистриб’ютором яких ми є в Україні, і KnitPro, Addi, Prym, Tulip, Seeknit, Hamanaka тощо.

Якщо говорити про інструменти, то звісно ж найкращим і найвигіднішим варіантом буде покупка набору. Так, найчастіше у вішлісті в’язальниць опиняються набори знімних спиць ChiaoGoo. Про якість та зручність цих спиць ходять легенди і безумовно це розумна довгострокова інвестиція, а чорна п’ятниця – чудовий момент придбати набір по хорошій ціні.

Якщо ж покупка набору не входить у ваші плани, то можна скористатися можливістю і взяти пару кругових спиць на пробу, щоб познайомитись з брендом, або докупити розміри, яких вам не вистачало. В будь-якому разі це буде корисна покупка, що радуватиме довгий час і приноситиме задоволення під час в’язання. Для знайомства з брендом рекомендуємо кругові сталеві спиці серії Red Lace зі сталевим багатожильним кабелем без пам’яті та ідеальним переходом від спиці до кабеля. Також у ChiaoGoo є кругові сталеві спиці з загнутою металевою частиною і менш гострими кінчиками – серія Knit Red, чудові кругові бамбукові спиці, знімні сталеві TWIST Lace 8 см, 10 см, 13 см, набори коротунчиків Short Combo 5 і 8 см, знімні бамбукові SPIN Bamboo, а також прямі, шкарпеткові спиці та різноманітні аксесуари.

ChioaGoo

Також можна спробувати інші бренди спиць, про які раніше так багато чули, але не наважувалися купити. Для любителів бамбукових інструментів ми дуже радимо кругові спиці Knina Swivel японського бренду Tulip – це наш фаворит серед бамбукових, ідеально гладкі, в міру гострі, обладнані кабелем, що прокручується, причому механізм прокручування настільки ювелірно вбудований, що це одразу навіть непомітно, а на практиці ще й абсолютно невідчутно.

Кругові спиці Tulip Knina Swivel

Також цікаво може бути спробувати спиці ще одного японського виробника Seeknit, що є найстарішим виробником бамбукових спиць в Японії. Тут теж якість на найвищому рівні.

Ще один цікавий екземпляр – ергономічні пластикові спиці Prym Ergonomics німецького бренду. Фішка цих спиць у краплеподібному кінчику, яким дуже легко підхоплювати петлі. Також вони мають трикутну у розрізі форму і сталевий кабель. Варто враховувати, що такі спиці буду менш ковзкі, ніж металеві, але в деяких випадках це може бути якраз тим, що потрібно. Їх однозначно варто хоч раз у житті спробувати, дійсно дуже цікавий досвід.

Кругові спиці Prym Ergonomics

Є також шкарпеткові Prym Ergonomics – класичний набір з 5 двогострих спиць.

Шкарпеткові спиці Prym Ergonomics

Якщо говорити про шкарпеткові спиці, то, певна річ, не можна оминути увагою німецькі addiCraSyTrio – це революційна розробка у в’язанні шкарпеток, своєрідний мікс кругових і шкарпеткових спиць. В комплекті 3 двогострі спиці з м’якою перетинкою: на двох з них розміщуються петлі, а третя використовується для в’язання. Багато наших покупців після зустрічі з цими спицями вже не хочуть повертатися до будь-яких інших способів в’язання шкарпеток.

Шкарпеткові спиці addiCraSyTrio

Хоча, звісно, тут немає ніяких правил, з інструментами все завжди дуже індивідуально – що не подобається одному, приводить у захват іншого, тому ми радимо пробувати і робити власні висновки. Досвід інших майстринь можна враховувати, але всі ми різні і наш досвід і вподобання можуть відрізнятися.

Для поціновувачів класичних шкарпеткових спиць у нас також є чимало варіантів: сталеві і бамбукові ChiaoGoo, алюмінієві KnitPro Zing, дерев’яні кольорові Symfonie Wood та приємного коричневого кольору Ginger, алюмінієві спиці-лінійки SmartStix, металеві Nova Metal, бамбукові Seeknit.

Гачки

Для любителів в’язати гачком у нас є дуже широкий вибір гачків від найкращих виробників світу.

Порівняння гачків різних брендів
 • Tulip (Японія) – добре відомі гачки, що чудово зарекомендували себе у в’язальному світі, якісні і неймовірно привабливі. Рожева серія Tulip ETIMO Rose та червона Tulip ETIMO Red, окремо і в наборах.
 • Hamanaka (Японія) – наші фаворити серед гачків, улюблені двосторонні Raku-Raku з ергономічною трикутною у розрізі ручкою, зручно лежать в руці при будь-якому способі тримання. Кожен гачок включає два розміри, що виходить дуже зручно, компактно і економно.
 • Clover (Японія) – гачки чудової якості, з пластиковою ручкою і резиновим стопером для пальця. Мають широкий розмірний ряд.
Гачки Clover Soft Touch
 • Seeknit (Японія). Гачки серії Koshitsu з алюмініємою голівкою та бумбуковою ручкою.
Гачки Seeknit
 • ChiaoGoo (Китай) випускають три види гачків: повністю бамбукові, металеві з бамбуковою ручкою та дерев’яні великих розмірів.
Гачки ChiaoGoo
 • The Crochet Lite (США) – гачки з підсвіткою для в’язання при поганому освітленні або для роботи з темною пряжею.
Гачки The Crochet Lite, що світяться
 • KnitPro (Індія) – більш бюджетна лінійка гачків. Є алюмінієві з прорезиненою ручкою KnitPro Waves, алюмінієві Zing, сталеві тощо.
Гачки KnitPro Waves
 • Prym (Німеччина). Ергономічні пластикові гачки Prym Ergonomics у приємних різнобарвних кольорах.
Гачки Prym Ergonomics

Набори для творчості

 • Набори all-inclusive для в’язання іграшок гачком. Тут є все: пряжа, гачок, інструкція, наповнювач і маленькі деталі для іграшки.
Набори для в’язання іграшок від Tuva Publishing
 • Набори для в’язання пледів Scheepjes CAL2020 d’Histoire Naturelle – проєкт для спільного в’язання Scheepjes 2020 року, неймовірне покривало “d’Histoire Naturelle” дизайнерки Christina Hadderingh, на створення якого її надихнули числені галереї прекрасного Muséum National d’Histoire Naturelle (Національний музей природознавства) в Парижі та книга “All The Light We Cannot See” від удостоєної нагороди авторки Anthony Doerr.
 • Набори для валяння Hamanaka для виготовлення милих іграшок. Містять всі необхідні матеріали та інструкцію японською мовою. Інструменти не включені.

Пряжа

Чорна п’ятниця також чудовий привід запастися улюбленою пряжею, взяти необхідну кількість на светр чи інший великий виріб, спробувати лінійки, на які давно задивлялися. У нашому асортименті ви знайдете широкий вибір німецької пряжі Rico Design, нідерландської Scheepjes, традиційної ісландської Lopi, німецької шкарпеткової Opal, найкращу японську рафію Hamanaka, французьку шнурочну DMC.

Ось невелика підбірка наших улюблених артикулів, щоб зорієнтувати і надихнути вас.

 • Неймовірні градієнтні тортики Scheepjes Whirl – це 1000 метрів плавного градієнта, що подарує вам захопливу кольорову мандрівку. Одного мотка вистачить на повноцінний виріб. Чудово підходить для ефектних шалей, палантинів, кофтинок та суконь.
 • Інші види градієнтних тортиків від Scheepjes: вовняний Woolly Whirl, вірл з люрексом Frosted Whirl, мериносовий напіввовняний Whirl-Fine Art, гігінтський тортик з альпакою і вовною Whirligig.
 • Градієнтний мохер на шовку E Super Kid Mohair ♡ Silk Print від Rico Design. Ця чудова пряжа в’яжеться неймовірно захопливо і швидко, підходить для невагомих светрів павутинок, ажурних аксесуарів та інших речей. Розхід дуже економний: для светра вільного крою розміру M-L вистачить 2 мотків по 50 грамів. Компаньйоном до нього може бути однотонний мохер цього ж виробника E Super Kid Mohair ♡ Silk. Також виробник випускає ще одну цікаву лінійку з таким складом – E Super Kid Mohair ♡ Silk Colourlove. Це товстіший різновид мохеру (в 3 нитки) у великих мотках по 100 грамів з плавним градієнтним переходом.
E Super Kid Mohair ♡ Silk Print
 • Ніжна і надзвичайно м’яка вспушена альпака Fashion Light Luxury – любов з першого дотику. На светр розміру M-L знадобиться близько 5 мотків. Також цього року Rico випустили лінійку зі схожим складом, але тоншу – Fashion Skinny Alpaca Aran.
Fashion Light Luxury
 • Найкраща японська рафія Hamanaka Eco Andaria з широкою палітрою і стабільно високою якістю. З нашого досвіду зима – взагалі не привід не в’язати з рафії.
Японська рафія Hamanaka Eco Andaria
 • Чудові базові мериноси Merino DK та Soft Merino Aran від Rico підходять для будь-яких виробів і узорів, теплі, м’якенькі та універсальні.
Мериноси Rico
 • Шкарпеткова пряжа. Ми зібрали вже чималеньку колекцію шкарпеткової пряжі на будь-який смак. Це і німецька Opal, що вже давно зарекомендувала себе, як дуже якісну, надійну і довговічну пряжу, окремі лінійки Rico (Superba Tweed, Superba Bamboo, Superba Vintage, Superba Alpaca Luxury Socks тощо), лінійки Metropolis та Downtown від Scheepjes.
 • Наша улюблена секційна напіввовна Creative Melange Chunky від Rico – супер універсальна, тепла і зносостійка. Обожнюємо її за яскраву різнобарвну палітру, чудові тактильні та експлуатаційні якості, а також емоції, що виникають під час в’язання – щоразу це цілий спектр позитиву, заряд кольоротерапії і величезне задоволення від кожної петельки. Випускається також у тоншому (Creative Melange DK) та товстішому варіанті (Creative Melange BIG Super Chunky).
Creative Melange Chunky
Rico Creative Melange Aran Wonderball
 • Традиційна ісландська пряжа Lopi, тепла і колюча, виготовлена виключно з вовни ісландських овець, особливо цінується за свої характеристики: теплоту, легкість і зносостійкість. З неї в’яжуть традиційні ісландські светри – лопапейси.
Традиційна ісландська пряжа Lopi
 • Чудова однотонна бавовна з палітрою зі 109 кольорів Scheepjes Catona. Випускається в мотках по 50, 25 та 10 грамів.

Scheepjes Catona
 • Красуня Scheepjes Our Tribe має класичний шкарпетковий склад і метраж, але, звісно ж, завдяки своїй привабливій палітрі застосовується далеко не тільки для шкарпеток. З неї виходять чудові шалі, палантини, светри, кардигани, шапки, пледи тощо.
Scheepjes Our Tribe

Аксесуари та корисні в’язальні дрібнички

Маленькі речі, що роблять життя кожної майстрині приємнішим і простішим. В нашому асортименті ви безліч корисних дрібничок та в’язальних девайсів від провідних виробників світу, як то маркери петель, лічильники рядів, наконечники для спиць, ножиці, гобеленові голки, наперстки для в’язання, тримачі для кіс, текстильний клей, засоби для прання Eucalan, інструменти для намотки пряжі, сумки, чохли і багато іншого.

Література

Останній, але не менш важливий пункт нашого списку – це література. На поличках Азулети ми зібирали прекрасну колекцію видань від провідних видавництв сучасного в’язального світу, постійно розширюємо її і поповнюємо цікавими новинками. Вся література, представлена у нас, англійською мовою, окрім японських книжок з чудовими схемами, зрозумілими без знання мови. Серед них:

 • Британське видавництво Pom Pom Press, що випускає щоквартальний журнал Pompom та багато цікавих в’язальних книг, особливо любимо їх “Knit How” для новачків, атмосферну “Knits about winter“, новеньку “The Shetland Trader“.
Журнали Pompom
 • Фінське видавництво Laine Publishing зі своїм затишним і атмосферним щоквартальним журналом Laine та надзвичайно якісними книгами, кожна яких – колекційний екземпляр, наприклад шкарпеткова енциклопедія “52 Weeks of Socks“, її наступниця енциклопедія шалей “52 Weeks of Shawls“, прекрасна “Strands of Joy“, смугаста “Stripes” тощо.
52 Weeks of Socks
Книги Стівена Веста
Журнали Scheepjes YARN Bookazine
 • Японські книги від Hamanaka та інших видавництв по в’язанню з рафії, валянню тощо. Містять багато малюнків і схем, тому зрозумілі без знання мови.
Японські книги
 • Книги Lopi з дивовижними жакардами. Містять патерни одягу та аксесуарів, спеціально розроблені для ісландської пряжі Lopi.
Книги Lopi

Сподіваємося наша стаття допоможе вам визначитись і обрати для себе найбажаніші та найнеобхідніші в’язальні товари! Знижки до чорної п’ятниці цього року триватимуть три дні: з 00:00 середи 24 листопада і до кінця доби п’ятниці 26 листопада 2021 року.

Бажаємо приємних покупок і чекаємо вас на azuleta.com.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: