Різниця між серіями спиць ChiaoGoo: Knit RED і RED Lace

ChiaoGoo випускають дві серії сталевих кругових спиць Knit RED та RED Lace. Обидві вони виготовлені з хірургічної нержавіючої сталі, мають фірмовий червоний кабель “без пам’яті” та ідеальний перехід між спицею і кабелем. Вони дуже схожі, але все ж кожна з них має свої особливості, які комусь підходять більше, а комусь менше.

Тож давайте розберемось у чому різниця між цими двома серіями спиць ChiaoGoo і які обрати?

З цим питанням до нас звертаються дуже часто. Ми вирішили детально розповісти про всі схожості та відмінності між ними, щоб допомогти вам з вибором.

Спиці серій Knit RED та RED Lace

Що спільного в серіях Knit RED і RED Lace?

  • Матеріал. Обидві серії – це кругові спиці з хірургічної нержавіючої сталі.
  • Кабель. Мають сталевий багатожильний з червоним нейлоновим покриттям з ефектом “без пам’яті”, завдяки чому він не деформується і не закручується.
  • Лазерне гравіювання розміру, що не стирається.
  • Стик між спицею і кабелем неймовірно гладкий та невідчутний.

Чим відрізняються серії Knit RED і RED Lace?

  • Форма

Перша і найбільш помітна відмінність – це форма спиць.

Серія RED Lace – кругові спиці класичної форми з прямою металевою частиною. У серії Knit RED спиці загнуті у місці переходу до кабеля. Це трохи подовжує металеву частину спиць і дає додаткову опору долоням. Обидва варіанти мають своїх прихильників і противників, тому радимо пробувати і орієнтуватися на власний досвід.

  • Кінчики

Серія RED Lace має подовжені і дуже гострі кінчики. У серії ж Knit RED вони менш гострі і коротші. Якщо ви любите гострі кінчики, скоріше за все серія RED Lace вам сподобається. Якщо ж віддаєте перевагу менш гострим кінчикам, в’яжете туго і підштовхуєте спицю пальцем під час в’язання, то краще обирайте Knit RED.

  • Розмірна сітка

Серія RED Lace має ширший розмірний ряд. У ній представлені спиці діаметром від 1.5 мм до 15 мм та довжиною 40, 60, 80, 100, 120 і 150 см.

Knit RED починається з розміру 2 мм і закінчуються максимальним 8 мм. У них так само є довжина 40, 60, 80 і 100 см. Додатково випускаються маленькі кругові спиці загальною довжиною 23 і 30 см для шкарпеток, рукавів, тощо. В них розмірий ряд починається з 1.5 мм і закінчується діаметром 5 мм.

  • Довжина металевої частини

Через різницю форми спиць довжина металевої частини теж дещо відрізняється.

В серії RED Lace довжина металевої частини спиць для кругових 60, 80, 100, 120 і 150 см складає близько 12.5 см. Кругові 40 см йдуть з укороченими спицями довжиною близько 9.5 см.

Довжина металевої частини спиць у серії Knit RED буде більшою за рахунок згину і для кругових 60, 80 і 100 см складає близько 14 см. Кругові 40 см з укороченими спицями довжиною близько 11 см, кругові 30 см – близько 8 см, кругові 23 см – близько 5 см.

  • Ціна

Серія RED Lace трохи дорожча за Knit RED. Актуальну наявність і ціни можна перевірити на нашому сайті: Knit RED та RED Lace.

До речі, знімні сталеві спиці ChiaoGoo TWIST Lace зроблені на основі серії RED Lace – вони мають абсолютно таку ж форму та гострі кінчики.

Висновок

Отже, обидві серії чудові і якісні, але однозначної відповіді на питання, яка з них краща і яка підійде саме вам немає. Кожній майстрині або майстру може сподобатись і підійти різна серія спиць. Це може бути пов’язано з індивідуальними особливостями, формою рук, щільністю в’язання, конкретним проєктом або пряжею. Ми завжди радимо пробувати і, спираючись на власний досвід, обирати ті спиці, які вам найбільш зручні. Ми всі різні і спиці нам подобаються різні, тому вибір інструменту – завжди дуже індивідуальна річ, особливо, якщо ви в’яжете багато.

Бажаємо кожному знайти свій ідеальний інструмент! А ми завжди раді проконсультувати і поділитися всім, що знаємо.

P.S. Ми є офіційним дистриб’ютором інструментів ChiaoGoo в Україні. Повний асортимент ChiaoGoo в актуальній наявності можна переглянути і замовити тут.

Виробник надає довічну гарантію на виробничий брак на всі свої інструменти і ми, як дистриб’ютор, оброблюємо всі такі випадки. Якщо у вас виникнуть будь-які питання або проблеми, пишіть нам на електронну адресу shop@azuleta.com.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: